Обзор основных площадок системы ProZorro
Описательная часть текста: что такое Прозорро, зачем ей нужны площадки, как они работают, сколько их. Фактическая часть: справки по нескольким ведущим аукционам – стоимость их услуг, объемы торгов, отличительные преимущества. Среди них будет и Е-тендер, который похвалим чуть сильнее, чем остальных. Хорошо будет смотреться в виде листалки. На что обращать внимание, выбирая площадку для работы с Прозорро. Заказчик, исходя из своих знаний в этой области, должен подготовить для нас перечень каких-то нюансов или особенностей при выборе торговой площадки (к примеру, отсутствие бюрократии, защищенность серверов, удобство интерфейса…). Мы это облагородим и дополним.

Навіщо сплачувати комунальні послуги онлайн

Якщо у вас відсутнє бажання стояти у чергах, ви цінуєте власний час або просто фізично не маєте можливості оплатити рахунки оффлайн (наприклад, знаходитеся закордоном або на відпочинку) – платіжні системи стануть вам у нагоді. Ми переконані, що онлайн платежі – справжня знахідка для пенсіонерів, молодих мам, офісних працівників та бізнесменів.
Переглянути можливості
Цілодобова доступність
Оплатити комунальні послуги онлайн можуть мешканці майже всіх українських міст будь-коли. Ви самі обираєте зручний час доби та день тижня, включно з вихідними та святковими днями. Не потрібно хвилюватися, як встигнути оплатити платіжки серед тижня та чи точно вийде зробити це вчасно.
Чи це безпечно?
Під час оплати комунальних послуг онлайн платіжна система EasyPay автоматично перевіряє правильність введених даних та реквізитів. У випадку якщо помилка проведення платежу все ж сталася, гроші завжди повертаються вам на рахунок. Сервіс EasyPay щорічно підтверджує статус відповідності стандартам світової безпеки PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) та гарантує надійність. Усі дані, які ви передаєте зі свого комп'ютера у систему EasyPay, відомі лише вам та безпосередньо системі.
Скільки це коштує?
Комісія за оплату різних послуг через систему EasyPay нараховується у індивідуальному порядку та залежить від суми оплати, на яку буде здійснено платіж. Зауважте, що з березня 2017 року при оплаті квитанцій у відділеннях Ощадбанку комісія банку становить 3 грн. Ми щиро переконані, що економія часу й можливість заощадити – чудове рішення для кожного.
Як здійснити оплату
Для оплати комунальних послуг онлайн вам потрібно підготувати банківську картку Visa чи MasterCard, перевірити наявність інтернету та взяти квитанції.
Відкрийте сайт EasyPay.
Виберіть послідовно «Оплата послуг», «Комунальні платежі» та знайдіть своє місто серед зазначеного списку:
Якщо ви не знайшли ваш регіон, то можна оплатити послугу адресним переказом:
На сторінці з комунальними послугами вашого міста, виберіть необхідну послугу та натисніть на її іконку. Введіть потрібні реквізити (номер ЖЕКу, особового рахунку тощо – у відповідності до обраної послуги необхідно вказати різні реквізити):
Натисніть «Продовжити» та перейдіть на сторінку введення реквізитів картки.
Зазначте номер картки, термін її дії та CVV2-код (три цифри на звороті картки) і натисніть на кнопку «Оплатити».
Вітаємо! Оплата комунальних послуг відбулася миттєво. На екрані ви побачите квитанцію, яку при бажанні можна роздрукувати, зберегти або отримати на вказану адресу електронної пошти.
Також ви маєте можливість отримати оригінал квитанції на вашу поштову адресу за 7 грн.
Як оплачувати комунальні послуги ще швидше
Для оплати комунальних послуг через систему EasyPay реєстрація не потрібна. Але вона надасть вам низку переваг та допоможе значно спростити й пришвидшити процес.

По-перше, вам не доведеться щоразу вказувати реквізити платіжної картки – достатньо буде обрати потрібний варіант зі списку. А якщо під'єднати до сервісу кредитну картку, оплата буде здійснюватися навіть при відсутності коштів за рахунок кредитного ліміту.

По-друге, ви зможете налаштувати та зберегти шаблони платежів. Один раз налаштований шаблон позбавить від необхідності щоразу вводити складні номери особових рахунків за газ, воду чи опалення.

По-третє, ви зможете користуватися функцією регулярних платежів та не хвилюватися про своєчасну оплату послуг. Також ви завжди матимете доступ до історії своїх платежів у особистому кабінеті, а отже за потреби зможете роздрукувати попередні квитанції у будь-який час.

А для тих, чиє життя у постійному русі, ми радимо завантажити мобільний додаток EasyPay та оплачувати комунальні послуги зі смартфону:
Додатковий лайфхак: кредитна картка EasyPayЯкщо ви бажаєте оплачувати комунальні послуги без комісії та ще й отримувати кешбек 0,6% радимо оформити безкоштовну кредитну картку EasyPay.

Їі переваги очевидні:


Безкоштовний випуск та обслуговування
Безкоштовна доставка
Кредитний ліміт до 20 тисяч грн
Пільговий період для погашення кредитних коштів 60 днів
Поповнення без комісії в 8500 терміналах EasyPay
0% комісії за оплату комунальних послуг
0,6% кешбеку на картку за оплату рахунків

Читайте також: