История успеха

Оплачуючи послуги онлайн варто пам'ятати про безпеку та конфіденційність особистих даних. При необережному поводженні, дані карти та банківського рахунку можуть потрапити до шахраїв, що призведе до втрати коштів.

Finance.ua разом з EasyPay надають 9 рекомендацій, дотримуючись яких ви будете впевнені в безпеці, здійснюючи фінансові операції в інтернеті.
1
Зберігайте карту в надійному місці.
Карта — наш особистий банк, який ми використовуємо для оплати послуг і в якому зберігаються грошові кошти. Шахраї зможуть зняти абсолютно всі гроші, якщо їм стане відомо номер карти, термін дії та CVV-код.
Рекомендуємо зберігати картки в надійному відділенні гаманця та не викладати без потреби.
2
Подбайте про конфіденційність паролів.
Паролі необхідно записати, щоб не забути, проте зберігати їх рекомендується в окремому від карти місці. Як варіант, збережіть зашифровані дані у повідомленні на e-mail, а також подбайте, щоб паролі акаунтів прив'язаних до карти були максимально складними і непередбачуваними.
3
Сплачуйте послуги тільки на сайтах з захищеним з'єднанням.
Надійні сайти, такі як easypay.ua, використовують захищене з'єднання. Адреса безпечного ресурсу починається з https://.
Сучасні браузери автоматично блокують ненадійні сайти і запитують дозвіл на оплату у користувача. Надійний сайт сертифікований за стандартом PCI DSS відповідно до вимог зберігання, обробки, передачі та управління даними власників платіжних карт.
4
Здійснюйте оплати тільки з особистих пристроїв.
Сплачуйте послуги в інтернеті тільки з персональних пристроїв.
Паролі та дані на сторонніх девайсах можуть зберегтися і зловмисники зможуть скористатися вашою карткою.
5
Підтверджуйте платежі через 3D-Secure.
3D Secure — захисна технологія, що підключена до більшості банківських карт. 3D Secure підвищує безпеку платежу і знижує ризик несанкціонованих операцій. Щоразу, при оплаті онлайн на мобільний висилається одноразовий SMS-пароль для підтвердження платежу.
Якщо ця функція неактивна, підключіть послугу у вашому банку.
6
Замовчуйте особисті дані.
Платіжним системам та інтернет-магазинам для оплати не потрібні дані ІПН та дата народження.
Особиста інформація в комплекті з даними карти — знахідка для шахраїв. Не повідомляйте подібну інформацію ні в якому разі.
7
Відстежуйте рух коштів на рахунках.
Перевіряйте всі здійснені операції в історії вашого банкінгу або електронного гаманця. Так ви зможете і оптимізувати витрати, і відстежувати всі транзакції за картками.
8
Перевіряйте термін дії карти.
Платіжна карта має обмежений термін дії. Після закінчення терміну дії банківської картки її необхідно перевипустити.
Перевіряйте термін дії банківської карти, адже по закінченню платіж буде відхилений навіть при наявності коштів на рахунку.

Лайфхак: Якщо додати картку в Особистий кабінет EasyPay, система автоматично нагадає за 10 днів про закінчення терміну дії картки!
9
Регулюйте ліміт інтернет-платежів.
За замовчуванням на банківській карті встановлено ліміт на суму оплати в інтернеті, щоб запобігти шахрайству та крадіжці коштів з рахунку клієнта. Встановіть необхідний ліміт на оплату онлайн виходячи з власної кількості платежів онлайн.
Будьте уважні при здійсненні платежів в інтернеті.
Ці прості правила допоможуть зберегти ваші особисті дані в безпеці, а значить і гроші.
Чи готові ви до безпечних платежів
в Інтернеті?
Дізнайтеся в нашому тесті

Читайте також: