Як працює Фінансовий супермаркет Finance.ua

Finance.ua запускає новий розділ - Фінансовий супермаркет. Ми допомагаємо порівнювати і вибирати кредити, кредитні картки і депозити в українських банках.
Вам більше не потрібно ходити по відділеннях або по сайтах банків, щоб порівнювати банківські пропозиції. Заощаджуйте час і вибирайте найкращі продукти банків прямо на Finance.ua.

Всі сервіси Finance.ua - безкоштовні для користувачів.

Кредитні картки
Finance.ua зібрав у сервісі порівняння інформацію про всі кредитні картки українських банків.

Перед вами повна інформація про кожну з картку: умови для її отримання та обслуговування, комісії, бонуси і знижки, які дає картка. Редакція ретельно перевіряє всі відомості. Ви завжди можете перевірити достовірність інформації: на сторінці кожної картки є посилання на тарифи, розміщені на сайті банку.

Багато карток можна замовити прямо з нашого сайту. Ми домовилися з основними банками, і заповнена на Finance.ua заявка моментально потрапить на обробку в кол-центр банку. Вам зателефонує співробітник банку і скаже, коли і де можна забрати картку. Finance.ua використовує захищені технології передачі даних, ваші дані не отримає ніхто, крім банків.

Якщо банк з якихось причин не зможе видати обрану вами картку, ми запропонуємо інші варіанти.

Щоб спростити вибір, ми готуємо огляди кредитних карток на різні випадки життя:

Картки, за випуск і обслуговування яких не потрібно платити
Кредитні картки для водіїв
Кредитні картки для мандрівників
Кредитні картки з нарахуванням відсотків на залишок
Кредити в банках і кредити до зарплати
Скажіть, скільки грошей вам потрібно і яку суму ви готові платити на місяць, і наш сервіс знайде найкращі кредити з десятків пропозицій банків і мікрофінансових компаній.

За кожним кредитом Finance.ua показує реальну переплату. До неї включені всі ставки, комісії, страховки й інші можливі додаткові платежі.

Якщо вам потрібен кредит до зарплати, ми підберемо кредит у мікрофінансових компаніях. Для довгострокових кредитів виберемо з продуктів десятків банків.

Редакція перевіряє всі тарифи: ми запитуємо дані безпосередньо у банку, звіряємо інформацію з сайтом банку, ще раз перевіряємо її в кол-центрах. Finance.ua стежить за акціями та знижками фінансових компаній і банків.

Сервіс економить гроші, адже мета Finance.ua - підібрати для вас найвигідніші умови. Якщо акція цікава, ви обов'язково побачите цю пропозицію. Сервіс економить час, адже кредит можна замовити, заповнивши анкету на Finance.ua. У банк потрібно прийти тільки один раз, за грошима.

Якщо ви не впевнені, чи потрібно брати кредит, читайте путівник «Як вибрати кредит», який підготувала наша редакція. Ми розібралися, як отримати теплий кредит і молодіжний кредит на житло.
Депозити з бонусами
Уже кілька років спільно з порталом «Мінфін» ми домовляємося з банками про бонуси для наших користувачів.

Якщо перед розміщенням вкладу ви заповните заявку в розділі «Бонус до депозиту», то отримаєте до +2% річних до депозитної ставки або можливість виграти грошові призи від Finance.ua.

За останній рік користувачі Finance.ua і Minfin.com.ua отримали понад 2 млн гривень бонусів до своїх депозитів. У програмі беруть участь 14 банків, в тому числі Приватбанк, Альфа-банк, ОТП-банк, Укрсоцбанк, Універсалбанк.
Чому сервіс безкоштовний
Finance.ua не бере грошей з користувачів за підбір банківських продуктів. Ми укладаємо договори з банками і вони платять нам комісію за залучених клієнтів.

Ми самостійно збираємо і перевіряємо дані про тарифи банків, суворо стежимо за коректністю інформації, яку бачать наші користувачі.

Finance.ua ні за що не піде на публікацію недостовірної інформації. Ми цінуємо 17-річну репутацію сайту.
Що далі
Ми хочемо, щоб вибір будь-якого фінансового продукту починався з відвідування Finance.ua. Сервісів стане більше, а редакція продовжить готувати зрозумілі путівники і чесні огляди банківських продуктів.