Finance.ua

Кешбек до 20%, об'єднані категорії та шлях до «Гуру»

Про те, як Альфа-Банк оновив програму винагород Cash'U CLUB

У багатьох банків свої програми лояльності. Та лише деякі з цих програм насправді варті окремої уваги. Одна з таких - Cash'U CLUB Альфа-Банку, яка ще в лютому на церемонії нагородження банків FinAwards-2020 перемогла в номінації «Найкраща програма лояльності».

Здавалося б, що міняти в «Найкращій»? Але в Альфа-Банку не стоять на місці. Вже з 1 травня Cash'U CLUB з'явився в оновленій версії. Обіцяють ще вигідніші умови.

Finance.ua вирішив розібратися в деталях, як змінилася програма, на що розраховувати клієнтам, а також всім тим, хто вирішить приєднатися до Cash'U CLUB.

Кешбек до 20% на «Продукти», «Здоров'я», «Розваги», «АЗС» і не тільки

Тоді, ще в лютому на FinAwards-2020 року, перше місце дісталося програмі Cash'U CLUB багато в чому завдяки відмінному кешбеку - до 20% в підвищених категоріях.

У новій версії Cash'U CLUB максимальний кешбек залишився без змін - ті ж до 20%! Бонуси, як і раніше, накопичуються за розрахунки карткою. Формула проста:

Один бонус = одной гривне

Збирайте бонуси і легко компенсуйте покупки, які здійснювали за останні 30 днів. За місяць учасники Cash'U CLUB можуть повернути на картку до 5 тис. гривень (з урахуванням податків: 18% ПДФО і 1,5% військовий збір). При цьому накопичувати можна необмежену кількість бонусів.

Як бачимо, банк не знизив відсоток. Зміни торкнулися категорій з підвищеним кешбеком до 20%, які учасник вибирає на початку кожного місяця в розділі «Підвищені категорії». Команда Cash'U CLUB поліпшила їх за рахунок об'єднання дрібніших категорій, які до цього були представлені як самостійні.

Наприклад, до програми на регулярній основі повернули найнеобхіднішу категорію «Продукти». Але тепер до неї входять, крім супермаркетів і продуктових магазинів, категорії «Виномаркети» і «Солодощі».

Категорії «Аптеки» і «Медичні установи» в оновленні Cash'U CLUB перебралися в одну велику категорію «Здоров'я». Ще один приклад - об'єднання категорії «Все для дому». До неї з травня входять покупки в будівельних гіпермаркетах, магазинах меблів, декору тощо. Загальний список складено за принципом - тільки найважливіше і затребуване серед клієнтів. Тому в ньому присутні «АЗС», «Кафе і ресторани», «Маркетплейси», «Техніка», «Одяг», «Краса», «Таксі» тощо.

Ваш власний шлях у новому статусі

В оновленому Cash'U CLUB можна не тільки заробляти більше бонусів, але й підвищувати свій статус, який зараз трансформований в забавного персонажа зі своїм ім'ям. З травня їх вже не 4, а 10! Завдяки тому, що кількість нових статусів зросла, переходити між ними набагато легше. З кожним новим статусом ви будете отримувати більше категорій з підвищеним кешбеком на вибір. Наприклад, учасник Cash'U CLUB починає з «Новачка» і отримує 2 з 3 категорій покупок. Просто платіть карткою і легко переходьте на наступний щабель, де для вас приготовлено вже 2 з 4 категорій, далі 3 з 5-ти і так далі.

Щоб досягти найвищого статусу «Гуру», необхідно потрудитися і заробити 8 тис. грн на бонусний рахунок. Але і нагорода велика - вам дістанеться відразу 7 категорій з підвищеним кешбеком з 10.
Менше контакту - більше безпеки і грошей
Після оновлення базовий кешбек 0,5% нараховується тільки за безконтактні покупки, оплачені своїм гаджетом - смартфоном або смарт-годинником - з застосуванням технологій Google Pay, Apple Pay або Garmin Pay.

Вигравати подарунки можна повсякчас

Якщо ви в Cash'U CLUB, то ваш «вилов» не обмежується кешбеком в категоріях. Додаткову вигоду принесуть два розділи, які в новому дизайні Cash'U CLUB винесені на головний екран. Це «Акції» та «Подарунки».

У першому для вас доступні акційні пропозиції від банку і його партнерів. Як правило, це додатковий кешбек. Серед партнерів банку такі топові гравці ринку, як: MEGOGO, ALLO, LIKI 24, YAKABOO, АЗК Glusco та ін.

В розділі «Подарунки» ви можете обміняти накопичені бонуси на участь у розіграшах цінних призів: від сучасного «яблучного» ноутбука до домашнього орбітрека, ігрової консолі або крутої кавомашини. Рівень подарунків дуже високий, а асортимент ретельно продумується. Це і подарунки до свят, і новинки техніки, і концерти популярних виконавців, і сезонні пропозиції.

Все це дозволяє не лише заробляти більше, але і часто радувати себе, своїх рідних і близьких.

Як потрапити до клубу

Логічне запитання, як стати учасником Cash'U CLUB?

Для цього не потрібні якісь додаткові реєстрації. Підключення до програми відбувається автоматично. Як тільки клієнт банку здійснює першу покупку своєю карткою, на його рахунок збирається бонусний кешбек. Бонуси накопичуються за безконтактні оплати гаджетом, покупки в підвищених категоріях і участь у акціях.

Все управління кешбеком - кількість, повернення грошей назад на картку, участь у акціях і розіграшах - відбувається в мобільному банку Alfa-Mobile Ukraine.

Просто встановлюєте його на самій смартфон і користуєтеся всіма перевагами найкращої кешбек-програми.
Спільний спецпроект Альфа-Банк та Finance.ua