Finance.ua
Promo

Додатковий дохід без офісу і начальників

або Чому люди стають трейдерами
Розумні люди завжди намагаються проводити вільний час із користю. Трейдинг – саме той вид зайнятості, який це дозволяє. У всьому світі він вважається одним з найпопулярніших способів отримання додаткового заробітку. Чому так, ми розбиралися разом з компанією Binomo — торговим майданчиком, популярним серед українських трейдерів.

Дедалі більший інтерес людей до біржі легко пояснити чотирма виразами

Додатковий дохід
Основна причина, яка приваблює потенційних трейдерів, – це, звичайно ж, гроші. Навчившись торгувати, можна отримувати додатковий дохід. Його рівень обмежений лише вміннями і працьовитістю самого трейдера. Тут немає зарплати відповідно до штатного розкладу.
Саморозвиток
Трейдинг приваблює людей ще й тим, що підштовхує їх до саморозвитку. І як торговця, і як особистості. Адже для успішної торгівлі потрібні не тільки певні знання, а і якості, над якими теж бажано попрацювати. Наприклад, без самоконтролю і дисципліни трейдер не зможе адекватно управляти ризиками.
Свобода
Багатьом подобається свобода, яку дає трейдинг. Адже це інтелектуальний вид діяльності, яким можна займатися де завгодно і коли завгодно. Багато поєднують його, наприклад, з подорожами. Людина сама розпоряджається своїм часом. Вона заробляє, використовуючи тільки свої знання і навички, без прив'язки до офісу, робочого графіку роботи та інших особливостей життя найманого співробітника. Для торгівлі потрібні лише ноутбук або смартфон і доступ до інтернету.
Емоція
Нарешті, трейдинг – це драйв, емоції і нові знайомства. Зайнявшись ним серйозно, людина потрапляє в середовище однодумців, які постійно обмінюються досвідом. Це ціла армія дуже різних, але при цьому активних і цікавих людей. Адже трейдинг доступний всім: від топ-менеджерів великих корпорацій до студентів. Вік і професія тут значення не мають. Всіх їх об'єднує одна справа, і люди охоче діляться один з одним знаннями про тонкощі торгівлі і вибір найкращого майданчика для цього.

Вибір фінансового майданчика – важливо не помилитися

Вибір фінансового майданчика – одне з найважливіших питань, які постають перед будь-яким трейдером. Як кожному бізнесменові важливо правильно обрати обслуговуючий банк, який не буде вставляти йому палиці в колеса, а навпаки, стане його надійним партнером і буде допомагати розвитку. Так і кожному трейдеру потрібний майданчик, готовий допомагати своєму клієнтові в навчанні, торгівлі та отриманні додаткового доходу, у якому всі ці процеси організовані максимально комфортно і прозоро.

Обираючи фінансовий майданчик, потрібно враховувати такі критерії, як надійність, репутація, наявність адекватної підтримки користувачів, програма лояльності. І тут варто звернути увагу на торгову онлайн-платформу Binomo. Цей майданчик користується особливою популярністю в тому числі і серед українських трейдерів, які торгують валютними парами та іншими активами.

6 причин торгувати саме з Binomo

Binomo – надійний партнер з сертифікатом якості виконання угод Verify My Trade
Компанія Binomo є членом Міжнародної фінансової комісії і пройшла аудит Verify My Trade (VMT). Чому це важливо? Тому що одним з факторів успішності будь-якої угоди є якість виконання торгового наказу. Недобросовісні брокери можуть спотворювати вартість деяких активів на свою користь у порівнянні з реальними ринковими котируваннями. В результаті клієнти провалюють угоди.

Щоб не нарватися на таких брокерів, була створена незалежна контролююча організація – The Financial Commission, яка впровадила додаткову VMT-сертифікацію брокерів, і всі компанії, які її пройшли, гарантують своїм клієнтам бездоганне виконання ордерів. Співпрацюючи з майданчиком, у якого є такий сертифікат, трейдер може бути впевненим у тому, що кожен ордер виводиться на ринок за найвигіднішою ціною.
Безкоштовне навчання і демо-рахунок з $1000
Компанія Binomo готова допомогти кожному новачкові пізнати тонкощі торгівлі. Вся потрібна для цього інформація міститься в розділі «Навчання». Потрапити туди можна через Головне меню сайту, яке розташоване в лівому верхньому кутку сайту. Там є словник термінів і FAQ, де простою і доступною мовою описані всі ключові терміни, якими оперують трейдери. У розділі є зручний пошук. Крім цього, на сайті є «Довідковий центр», де трейдери можуть отримати відповіді на питання, що залишилися.

Тобто є безкоштовне навчання – і це чудово. Але воно не гарантує успішну торгівлю. Виходити на ринок відразу без досвіду і навичок не варто. Тому Binomo пропонує перевірити отримані знання і випробувати себе на демо-рахунку, на який буде зарахована віртуальна $1000.
Проста реєстрація та вхід
Торгувати на Binomo можуть тільки зареєстровані користувачі.

Стати одним з них дуже просто. Потрібно:

Зайти на сайт майданчика і натиснути «Увійти» в правому верхньому куті екрану
Далі з'явиться вікно з вкладками «Вхід» і «Реєстрація». Обираємо останню
Для реєстрації потрібно вказати адресу електронної пошти
Обрати бажану валюту
Прочитати і прийняти умови клієнтської угоди
Натиснути «Створити акаунт»

Далі залишиться лише підтвердити реєстрацію, перейшовши за посиланням, яке прийде на зазначену пошту.

Крім того, ідентифікувати себе як користувача можна, використовуючи акаунти Facebook або Gmail.
VIP-статус
Клієнти Binomo можуть отримати статус VIP-користувача, який дає низку привілеїв: більшу кількість активів, якими можна торгувати, скорочений строк виведення коштів, можливість в деяких випадках отримувати кешбек, укладати безризикові угоди, а також інші переваги.
Щоб отримати VIP-статус, потрібно внести депозит на загальну суму 1000 доларів/євро або еквівалент у валюті рахунку.
Зручний мобільний додаток
Важко собі уявити сучасну людину без смартфона. Це давно вже не просто засіб зв'язку. Це одночасно фото/відеокамера, гаманець, клатч з документами, підшивка останніх газет і журналів і багато чого ще. Звичайно ж, платформа Binomo подбала про те, щоб її клієнтам зі смартфона було зручно займатися ще й трейдингом.

Для цього потрібно завантажити мобільний додаток для iOS або Android. Його функціонал дещо бідніший, ніж у версії для ПК. Проте і за його допомогою можна буде тестувати торгові стратегії на демо-акаунті, користуватися сучасним торговим терміналом і головне — торгувати різними фінансовими інструментами в будь-який час, коли це зручно. І все це з телефону, наприклад, лежачи на пляжі або сидячи в метро.
Популярні стратегії
Для кожного з користувачів залежно від його досвіду і рівня знань у Binomo є перевірені торгові стратегії, які дозволять торгувати системно і осмислено. Вони містяться в розділі «Трейдерам» –> «Стратегії». За кожною є докладний, покроковий опис зі скринами в потрібних місцях.

Торгові стратегії:

«Слідопит»: слідуємо за трендом і заробляємо
Сходження/розходження ринку з RSI: визначаємо початок корекції і заробляємо
Торгівля за рівнями Фібоначчі
Індикаторна стратегія «Метод Пуріа»
Стратегія «Три екрани Елдера»
Торговельна стратегія «Пробій Боллінджера»
Як торгувати без втрат? 7 золотих правил
Торгова стратегія «Нічний канал»
Технічні індикатори
Торгівля на новинах: перетворюємо інформацію в прибуток

Резюме

Торгова платформа Binomo – онлайн-майданчик, який готовий допомогти кожному клієнту навчитися торгувати і отримувати додатковий дохід. Він готовий забезпечити для цього всі умови і необхідний функціонал. Але це не «чарівна таблетка», яка дозволить кожному відразу стати досвідченим трейдером, як думають деякі новачки. Кожен повинен розуміти, що операції з позабіржовими фінансовими інструментами пов'язані зі значними ризиками. Але якщо підійти до питання з розумом, то ці ризики будуть мінімальним.