Finance.ua

Чому з кредиткою набагато легше пережити карантин і локдаун

СПЕЦПРОЄКТ
5 причин оформити кредитну картку прямо зараз
Кредитна картка — річ чудова. Вона вигідніша, зручніша і безпечніша, ніж готівка. З кожним роком картками користується все більше людей, за даними Національного Банку України. Але якщо за звичайних обставин це просто один із способів витратити гроші, без якого можна обійтися, то сьогодні все інакше. Під час пандемії кредитка — не просто платіжний засіб, а, скоріше, необхідність. Майже така ж, як маска для обличчя і антисептик для рук. Адже правильний банківський пластик не тільки знижує ризик зараження, але і дає можливість пережити карантин з мінімальними фінансовими втратами.

За підтримки O.Bank – нового проекту, запущеного Ідея Банком, ми розповімо про п'ять причини, за якими вам прямо зараз варто оформити кредитну карту

1. Кредитна картка позбавляє від готівки — потенційне джерело інфекції

Паперові гроші — це предмет, який постійно передається з рук в руки і є сьогодні одним із способів поширення інфекції. Національний банк у міру можливостей з цим бореться. Купюри, які потрапляють до регулятора, проходять двотижневий «карантин» і дезінфекцію.
Але убезпечити всю готівку нереально. Не кажучи про те, що головні джерела готівки — каси, банкомати — це місця скупчення людей, яких зараз також краще уникати.
О.Картку також можна додати в гаманець смартфона (GooglePay або ApplePay) і платити вже ним. В цьому випадку можна уникнути контакту навіть з поверхнею платіжного терміналу, що робить процес оплати ще безпечнішим.
Будь-яка кредитна картка вирішує цю проблему, дозволяючи платити без зайвих контактів з джерелами інфекцій. Особливо та, яку можна оформити віддалено, без візитів до відділень банків. Наприклад, О.Картка від мобільного банку О.Bank — проекту, запущеного Ідея Банком.

Щоб її оформити, достатньо завантажити мобільний додаток О.Bank на смартфон, пройти нескладну реєстрацію, вказати бажаний кредитний ліміт і спосіб отримання. Забрати картку можна буде в будь-якому відділенні або кредитному центрі Ідея Банку, або замовити доставку кур'єром.

2. Кредитна картка — завжди доступний «кишеньковий» банківський кредит

Кредитна картка передбачає наявність кредитного ліміту — суми, яку банк готовий позичити держателю своєї кредитки. Чим він більший, тим більше клієнт може витратити банківських грошей. Тобто один раз оформивши картку, лімітом можна скористатися в будь-який момент і скільки завгодно разів. Для цього не доведеться їхати в банк, оформляти якісь документи і зайвий раз піддавати себе ризику зараження.
Та й при погашенні використаного кредитного ліміту не потрібно відвідувати відділення: практично всі банки зараз надають кілька варіантів зарахування коштів онлайн. При цьому потрібно враховувати термін надходження коштів на рахунок, щоб встигнути до дати платежу по картці.
примітка:
Розмір ліміту встановлюється, спираючись на безліч параметрів, які аналізує банківський «кредитний скоринг». Це комплекс перевірок і оцінок надійності того чи іншого клієнта банку. По О.Картці кредитний ліміт може досягати 200 000 гривень з реальною процентною ставкою 40,83% річних, який встановлюється на 12 місяців з можливістю автоматичної пролонгації, чого цілком достатньо для того, щоб покрити термінові «касові розриви».

3. У кожної кредитки є безкоштовний пільговий період

У кожної кредитки є пільговий період — час, упродовж якого клієнт може безкоштовно користуватися грошима банку (кредитним лімітом). І чим він довший — тим краще. Для багатьох сьогодні це просто незамінна річ.

Пандемія і карантин вплинули на життя мільйонів українців. Правильна кредитна картка з кредитним лімітом і хорошим пільговим періодом може стати в такій ситуації рятівним колом.
Людина буде почувати себе набагато впевненіше, знаючи, що в її розпорядженні є фінансова «подушка безпеки». А якщо цією подушкою можна користуватися кілька місяців, то така картка буде просто знахідкою.
У О.Картки від О.Bank в цьому плані конкурентів небагато. Перший пільговий період за нею становить до 120 днів. Знайти на ринку картку з безкоштовним кредитом на 4 місяці буде непросто. Усі наступні періоди будуть менші — до 62 днів, що теж немало.

4. З кредитною карткою можна заробляти кешбек

Гроші зайвими не бувають. Особливо, коли вони самі течуть в руки. З правильною кредитною карткою банк буде вам доплачувати за те, що ви витрачаєте гроші. Хіба не чудово? Ця функція називається «кешбек». Її суть в тому, що банк повертає невеликий відсоток від кожної суми, витраченої за допомогою кредитної картки.

4. З кредитною карткою можна заробляти кешбек

Гроші зайвими не бувають. Особливо, коли вони самі течуть в руки. З правильною кредитною карткою банк буде вам доплачувати за те, що ви витрачаєте гроші. Хіба не чудово? Ця функція називається «кешбек». Її суть в тому, що банк повертає невеликий відсоток від кожної суми, витраченої за допомогою кредитної картки.
ПРИМІТКА:
Втім, відсоток може бути і досить значним. Наприклад, О.Картка дає 30% кешбеку при оплаті підписки на сервіси Google і Apple: Apple Music, YouTube Music, Google Music, Apple TV+ і т.д. — те, що потрібно для коротання довгих карантинних вечорів. На всі інші транзакції по О.Картці кешбек буде 0,5%.

5. З кредитною карткою вигідно купувати в інтернеті

Купувати в інтернеті сьогодні доводиться багато, тому що так безпечніше і зручніше. Всі великі мережеві магазини з продажу продуктів харчування, техніки та електроніки, а також інших товарів сьогодні мають свої торгові онлайн-майданчики, де можна купити будь-який товар з доставкою. Вони навіть готові заохочувати покупців знижками за замовлення онлайн. І картка, яка робить такі покупки вигідними, сьогодні актуальна як ніколи.
Якщо розраховуватися за покупки в мережі О.Карткою, то можна повернути 5% покупок, що, погодьтеся, приємно. А якщо при цьому користуватися послугами якогось із кешбек-сервісів, то винагорода може бути ще більшою.

Як видно, О.Картка від O.Bank може стати відмінною підмогою під час карантину. Вона поєднує в собі відразу кілька якостей, які сьогодні особливо затребувані. Вона:

оформляється віддалено;
дозволяє обходитися без готівки;
дає відмінний кешбек за будь-які покупки в інтернеті (особливо за покупки онлайн-сервісів від Google і Apple);
до неї додається зручний і досить функціональний мобільний додаток, в якому можна поповнювати мобільний і здійснювати інші платежі.
Спільний спецпроєкт Ідея Банку та Finance.ua