Finance.ua
Як оформити каско і отримати виплату? Навіть якщо ви — кіт
Як оформити каско і отримати виплату? Навіть якщо ви — кіт
Ви, напевно, дивуєтеся — як кіт може оформити каско, якщо іноді це і людині зробити непросто?
Зараз розповім.
Мене звуть Коте Максим, я — британський короткошерстий. Господар дуже мене любить. На Новий рік він подарував мені новенький автомобіль, щоб я міг самостійно роз'їжджати у своїх котячих справах.

А з автомобілем подарував і купу «собачих проблем» з правами, страховками, переживаннями за машину, не кажучи вже про зростання цін на бензин.
З правами і уроками водіння я розібрався швидше, ніж двоногі. Що і як робити в рамках законодавства, допоміг мій брат Коте Іван, який, за чутками, мало не найголовніший в поліції!
Отримавши заповітну картку, — водійське посвідчення, — виїжджаю. До речі, машину я прозвав «Золота Рибка».

Скажу чесно: в перший день за кермом було страшно. З горем пополам доїхав до роботи, але не обійшлося без нервів. Виявилося, живності на дорогах достатньо: олені, осли, верблюди та інші парнокопитні, які так і норовлять «підрізати» або проскочити на червоний. Вони навіть гірші від собак на дорозі.
Повернувшись додому пізно ввечері, я вже думав відмовитися від цієї затії з водінням.

Так і сказав господарю: «З цією дорогою і пробками ти мене в котячу могилу заженеш, мені за себе, за "Золоту Рибку" страшно і вдень, і вночі».

Мій двоногий, як ніколи, дав мені кілька слушних порад. За це я навіть пару днів думаю не гадити де заманеться, і не будити його о 5-й ранку.
По-перше, сказав, щоб я сьогодні ж оформив обов'язкову страховку на авто – ОСЦПВ. Її зобов'язані оформляти всі водії: коти, собаки, олені, тюлені й навіть люди. Добре, що страховку можна оформити в інтернеті досить швидко і недорого. Хвилин за 20. Про те, як я вибирав, порівнював і оформляв ОСЦПВ розповім в іншій статті. Поки ж тільки відкрию завісу, скажу, що вибирав ОСЦПВ на Finance.ua
По-друге, двоногий порекомендував мені оформити каско, щоб нічим не перейматися, і в разі пригоди з машиною не брати кредит — ви самі розумієте, як складно їх оформити котам. Так, і взагалі, коти з каско ночами спокійно сплять і бачать сни про великих риб і красивих кішечок.
Але, каско не обрати за 3 хвилини.
Почав дивитися в інтернеті, оформив 5 заявок. Мені подзвонили і дали 5 різних відповідей, один раз навіть облаяли. «Ну і собаки», — подумав я в той момент.

Порівняти пропозиції і вибрати підходящу просто неможливо. Одні мені лист відправили (спасибі, хоч на електронну пошту), інші – в Viber написали. Якась компанія вислала PDF-файл.

Вирішив почитати про самі компанії. Про їхню історію, про те, як вони платять. Виявляється, всі платять чудово. Правда, тільки в статтях з рекламою на своїх же сайтах.
Повернувся до пропозицій, які мені надіслали раніше. Скрізь непорівнянна інформація, та й ціни відрізняються.

Я — кіт розумний, думаю, почитаю відгуки про компанії. А там — діаметрально протилежні думки: або дуже негативні, або надто хвалебні. Останнім я не довіряю, тому що знаю: господар теж мене сильно хвалить, пестить і плекає перед поїздкою до ветеринара.

Вирішив розпитати у котів, які давно за кермом. Швидко набрав Коте Короля, Коте Пушка, Коте Богдана і Кішку Діану. Майже всі вони порекомендували різні компанії, а Діана майже вмовила мене і зовсім не страхуватися.
Несподівано згадав, що у мене є Тітка Анна, яка займається страхуванням. Набрав її, обіцяла допомогти, як рідному коту. Нічого не пояснила, сказала відразу під'їжджати з грошима. Звучало приємно. І думати не потрібно — родичі, вони ж краще розбираються.

І, що було далі?
Після вичісування вовни на нервовому ґрунті вирішив звернутися туди, де купував ОСЦПВ — на Finance.ua. Вони все-таки не страхова компанія і повинні бути на стороні кота.

Подзвонив, розповів про непросте котяче життя з авто і отримав зручну, на мій погляд, порівняльну таблицю з пропозиціями щодо каско від 5 компаній.

Ще раз набрав свого котоменджера зі страхування, щоб порадитися і уточнити, чому поліс виходить дешевше, ніж напряму у страхової. Відповідь мене задовольнила і я вирішив оформляти страховку.

Швидко сфотографував документи, заповнив необхідні дані й наступного дня поїхав сфотографувати авто і отримувати договір.
Несподівано до каско в подарунок отримав талони на 20 літрів пального, щоб заправити «Золоту Рибку». Так мене давно не балували. Мяу!
Несподівано до каско в подарунок отримав талони на 20 літрів пального, щоб заправити «Золоту Рибку». Так мене давно не балували. Мяу!
Ось уже другий місяць, як я — кіт з каско на свою машинку. Їздити стало якось спокійніше. Правда, нещодавно сталася неприємність…
Уявіть, їду якось у суботу на побачення до однієї породистої кішечки, неспішно зупиняюся на червоне світло світлофора, нікого не чіпаю, і тут – БАМ! Навіть в очах потемніло.

Отямився через пару хвилин. Виходжу з машини, а в мою «Золоту Рибку» в'їхала якась неакуратна парнокопитна тварина. Огледівся. Всі живі і здорові – вже добре.

Страховка у винуватця ДТП виявилася формальна від нікому не відомої компанії. Але тут я згадав про каско. Перше, що мене змусив вивчити котоменджер за страхування Finance.ua: якщо щось трапляється з машиною, відразу телефонуй у страхову.
Я набрав, розповів, що і як. У страховій просили дочекатися поліцію, а потім поїхати на СТО, щоб оцінити ремонт «Золотої Рибки».

Побачення, звісно, довелося перенести.

Поїхав на СТО, там за пару годин все оглянули і склали відповідний акт. Подзвонили зі страхової і сказали, що виплату на СТО зроблять протягом 7 днів, а ремонт вже завтра почнуть.

Набрав котоменджера зі страхування Finance.ua, щоб дізнатися, чи немає обману і чи можна погоджуватися? Сказали, що все в порядку, і котоменджер зі свого боку теж контролює процес.
Через тиждень з хвостом я вже їздив на машині, як солідний кіт, ніби нічого й не було.

Сьогодні все добре. Ми з тією породистою кішкою на вихідні їдемо за місто ганяти метеликів і птахів.

Дякую господарю за машину, страховій — за мій котячий спокій, а Finance.ua — за допомогу у виборі страховки каско на «Золоту Рибку».
Ваш Коте Максим
Ваш Коте Максим
Будьте спокійні за власний автомобіль, як і Коте Максим, і оформлюйте страхування КАСКО на Finance.ua.

КАСКО на Finance.ua — це коли не потрібно шукати, обирати та читати договори кожної страхової.

Потрібно тільки залишити 1 заявку та отримати 5 пропозицій у зручній порівняльній таблиці. А бонусом до договору від 17 000 грн - 20 літрів пального в подарунок.
Допомагав Коте тримати ручку Дмитро Соколов
Head of Insurance finance.ua and minfin.com.ua
Над сторінкою працювали:
Редактори: Петро Таранюк, Владислав Недашківський
Верстальник: Олексій Вишневський
Редактори: Петро Таранюк, Владислав Недашківський
Верстальник: Олексій Вишневський