Finance.ua

Чому підприємці обирають Приватбанк

або навіщо бізнесу «Ключ до рахунку»

℗ Партнерський проєкт
Бізнесу не обійтися без банківських послуг. Особливо важливий вибір обслуговуючого банку для молодої компанії. Він не повинен бути просто інструментом прийому/відправки або місцем зберігання грошей. Він повинен стати для неї надійним партнером, який буде допомагати розвитку.

Мабуть, найдосвідченішим у цьому плані є ПриватБанк. Він вже понад 25 років обслуговує український бізнес і чудово розуміє його потреби. Напевно, тому «Приват» своїм банком обрали понад 860 тисяч підприємців. Його картка «Ключ до рахунку» для ФОП — наочний приклад того, яким повинен бути функціонал для бізнесмена-початківця, щоб той почувався максимально комфортно. У цій статті ми розповімо про її основні переваги.

«Ключ до рахунку» – картка, яку підприємець може отримати, відкриваючи розрахунковий рахунок у Приватбанку. Це універсальне карткове рішення для бізнесу, можливості якого вигідно відрізняються від продуктів конкурентів. Посудіть самі.

Цілодобовий доступ до грошей на рахунку

Як працюють ФОП-рахунки в більшості українських банків? Є розрахунковий рахунок, на який приходять прибутки від діяльності підприємства. І є корпоративні картки, які можна поповнювати цими грошима, якщо є необхідність їх витратити. Ваш співробітник їде у відрядження, і йому потрібні добові? Не забудьте їх спочатку скинути на корпоративну картку. Ви йдете в магазин за папером для офісного принтера і хочете оплатити його за рахунок отриманого прибутку? Спочатку перекажіть потрібну суму на корпоративну картку. Простіше кажучи, потрібно постійно пам'ятати про те, що перед тим як витратити гроші, їх спочатку потрібно перекинути на картковий рахунок.
З «Ключем до рахунку» все набагато простіше. Картка дає прямий доступ до коштів на рахунку ФОП або юрособи, позбавляючи необхідності здійснювати зайві транзакції. У цьому її головна відмінність від більшості інших корпоративних карток. А для ділової людини мати постійний доступ до грошей вкрай важливо. Адже передбачити заздалегідь, яка саме сума знадобиться сьогодні для вирішення всіх виробничих питань, далеко не завжди можливо. До того ж бувають ситуації, коли трапляється нагода за вигідною ціною купити, наприклад, обладнання або сировину для виробництва, але за умови оплати «тут і зараз». І буде прикро втратити таку можливість лише тому, що на корпоративній картці не виявилося потрібної суми.

«Ключ до рахунку» позбавлений недоліків корпоративних карток. Баланс картки фактично є балансом рахунку ФОП. І це дійсно зручно!

Спрощена бухгалтерська звітність

Картка «Ключ до рахунку» істотно спрощує ведення бухгалтерської звітності, оскільки всі рухи грошей по ній відображаються по балансу рахунку компанії. Управляти рахунками і картками можна просто з Privat24, який доступний як на десктопі, так і в мобільній версії. Всі рахунки, в тому числі і «Ключ до рахунку», відображені в режимі «гаманців» і миттєво дають доступ до платежів, переказів та історії операцій. Зі сплатою податків, отриманням виписок та іншими бізнес-операціями проблем не виникне.

Безготівкова оплата без комісії, Apple Pay і Google Pay

«Ключ до рахунку» – картка миттєвого випуску. Підприємець отримує її безкоштовно при відкритті рахунку в «Приваті». Пластикові картки банк доставляє за адресою підприємства, тому їхати за ними окремо в банк не доведеться. Крім того, клієнт може сам оформити віртуальну картку з можливістю безконтактної оплати послуг і товарів через Apple Pay або Google Pay і закріпленням всіх операцій звичайної картки в Приват24 з будь-якої точки світу.

Преміальна картка і її переваги

Звичайна картка «Ключ до рахунку» випускається безкоштовно. Але за бажання підприємець може оформити преміальний пластик класу World від Mastercard. Це дає багато привілеїв:
Картка обладнана чипом, який забезпечує додаткову безпеку розрахунків
Технологія безконтактної оплати PayPass
Знижки за програмою «Дисконтний клуб» до 30% у закладах – партнерах клубу, серед яких готелі, ресторани, транспортні сервіси, служби таксі, клініки та багато інших
Програма LOUNGЕ від Mastercard –комфортне розміщення в зоні міжнародних вильотів терміналу D аеропорту Бориспіль і в Жулянах
Послуга прискореного проходження митного і паспортного контролю і здачі багажу без черги – Fast Line – в зоні вильотів аеропортів Бориспіль (термінали D і F) і Жуляни, яка заощадить багато часу, а іноді й нерви
Фото власника на картці, що підвищує її безпеку – карткою не зможуть скористатися треті особи

Бонусна програма від Mastercard

Всі власники карток «Ключ до рахунку» можуть приєднатися до бонусної програми від Mastercard, заробляти бали і обмінювати їх на призи. Працює це просто. Заповнивши просту форму, потрібно зареєструвати свою картку в бонусній програмі Mastercard для корпоративних клієнтів, яка тепер є частиною програми Mastercard Більше. Після чого залишається лише розраховуватися карткою і заробляти за це бали. Чим більше розрахунків – тим більше балів. Їх потім можна буде обміняти на подарунки від банків, пропозиції від партнерів або участь в акціях.
ПриватБанк має колосальний досвід у роботі з бізнесом. Як із великими, так і з маленькими компаніями з різних галузей. Його досвідчені менеджери розуміють клієнтів із півслова, а сервіси створені так, щоб максимально спростити життя підприємцям. Картка «Ключ до рахунку» — тому підтвердження.
Партнерський проєкт
ПриватБанк и Finance.ua
Проєкт опублікований за фінансової підтримки компанії-партнера, але з урахуванням редакційної політики сайту Finance.ua