Finance.ua
Новини партнерів
Як Альфа-Банк подарував клієнтам понад мільйон гривень
У листопаді 2020 року Альфа-Банк презентував цифровий банк нового покоління — Sense SuperApp. Всього за 9 місяців додаток завантажили понад мільйон користувачів. Банк щедро віддячив клієнтам за лояльність, організувавши для них розіграш з нагоди цієї круглої цифри. Один щасливчик виграв головний приз — мільйон гривень. Ще 100 осіб отримали по 1000 гривень у вигляді бонусів на свої рахунки в програмі Cash'u CLUB.

Ми розповімо, як визначали переможця акції, як він розпорядився своїм мільйоном і за що клієнти вподобали новий цифровий банк від «Альфи».

Про Sense SuperApp
Рік тому «Альфа» вирішила повністю переосмислити свій мобільний банк, випустивши абсолютно новий додаток. Він вийшов функціональним, інтуїтивно зрозумілим, при цьому самобутнім і багато в чому унікальним. Станом на сьогодні його завантажили в AppStore і PlayMarket понад мільйон разів. У чому секрет популярності?

Перше, що варто відзначити — можливість персоналізації і гнучкого налаштування «під себе». Це те, чого поки немає ні у кого з конкурентів. Замість стандартного набору функцій, який є в будь-якому банківському додатку, розробники Sense створили повноцінний робочий стіл, як в настільному комп'ютері. Користувач може виводити на нього у вигляді ярликів ті функції, які потрібні саме йому для управління фінансами. Це можуть бути рахунки, депозити або шаблони платежів. Користувачі можуть змінювати шпалери робочого столу, вибираючи зображення з галереї або з самого додатку.

«Альфа» першою почала використовувати відеозв'язок для ідентифікації нових користувачів (як фізосіб, так і ФОП). Виглядає це як коротке відеоінтерв'ю всередині Sense, під час якого співробітник банку уточнює у клієнта його дані і, по суті, заповнює за нього анкету. Займає 5-10 хвилин часу і значно спрощує процес реєстрації.

Ще одна цікава новинка — drag'n'drop-перекази, що працюють між рахунками фізособи, а також ФОП. Потрібно оплатити дитсадок для дитини? Просто перетягніть ярлик карткового рахунку на шаблон платежу. Хочете обміняти валюту? Ярлик валютної картки потрібно просто перетягнути на гривневу (або навпаки для зворотного обміну).

Крім того, розробники нового додатку від «Альфи» вирішили додати в нього стрічку новин — Sense Now. У ній щодня з'являються нові статті на тему фінансів, мобільних технологій, подорожей і лайфстайлу, про акції банку, технічні роботи тощо.
Хто ж виграв мільйон?
Акція тривала 6 тижнів, з 5 вересня по 17 жовтня 2021 року. Щоб випробувати удачу, потрібно було:

  • Завантажити додаток Sense SuperApp і зареєструватися в ньому або увійти в уже існуючий акаунт
  • Знайти акцію в програмі лояльності Cash'u CLUB
  • Обміняти 20 бонусів на шанс виграти мільйон
Кількість спроб банк не обмежував. Якщо клієнт — учасник програми лояльності Cash'u CLUB і у нього на рахунку було, наприклад, 100 бонусів, він міг купити відразу 5 «шансів» на акцію. Отримати бонуси дуже просто. Щомісяця клієнти банку отримують 0,5% кешбеку на всі покупки, оплачені гаджетом (смартфоном, годинником або токенізованою карткою онлайн) і додатково можуть щомісяця вибирати від 2 до 7 категорій покупок, в яких буде нараховуватися підвищений кешбек — до 10% від суми чека. Зібрані Cash'u-бонуси можна повернути на картку грошима або використовувати для участі в розіграші подарунків. Детальніше про програму Cash'U CLUB можна дізнатися на сайті банку.
Щасливою володаркою мільйона гривень від «Альфи» стала вчителька житомирської школи Христина. Дівчина більше трьох років є клієнтом банку і користується його програмою винагород. Христина зізнається, що ніколи не вважала себе щасливицею і не брала участі в акціях і розіграшах. Обміняти свої 60 Cash'u-бонусів на 3 шанси виграти головний приз вона вирішила за день до закінчення акції. І один з них виявився щасливим.

Після того, як подзвонив менеджер банку і повідомив радісну новину: «Ви виграли мільйон!», вона спочатку не могла в це повірити. «Ми з чоловіком досі не можемо повірити в удачу, але куди витратимо мільйон, вже знаємо. Давно мріємо про власне житло, тому гроші вкладемо в купівлю квартири і її облаштування», — поділилася планами Христина.
Промо проєкт
Альфа-Банка та Finance.ua
Проєкт опублікований за фінансової підтримки компанії-партнера, але з урахуванням редакційної політики сайту Finance.ua