Finance.ua

Monobank: новинки 2021 року

СпецпроЄкт
Нещодавно monobank відсвяткував свій четвертий день народження. Проєкт молодий, але вже зміг домогтися вражаючих результатів: 4,8 мільйона клієнтів, 150 000 дитячих карток, 120 000 ФОП-рахунків, 24 мільярди гривень кредитного портфеля, 31 мільярд депозитів і залишків на рахунках.

Як сказав один із його співзасновників Олег Гороховський, «карапуз росте міцним і здоровим «і в розвитку значно випереджає однолітків». Давайте згадаємо, якими новинками mono порадував своїх клієнтів 2021 року.
Цього року нововведень було особливо багато. Тому ми згрупували їх за кількома категоріями.

Для дітей

Контроль над фінансами

Юзабіліті та комфорт

Ненудні фінанси

Connecting people

Для підприємців

Це не все, а лише деякі новинки, показані monobank-ом в році, що минає. Його розробники виконали складну роботу, створивши зручний додаток, який вже оцінили мільйони користувачів. Але ще складніше утримувати їхню увагу, мотивувати до того, щоб стати постійними клієнтами. І у mono це чудово виходить. Підтвердженням того є визнання з боку експертів і читачів сайтів «Мінфін» і Finance.ua – організаторів щорічного конкурсу FinAwards, мета якого – визначити найкращі фінансові компанії. У 2021-му monobank став переможцем відразу в декількох номінаціях:

  • «Народний банк»
  • «Найкращий мобільний додаток»
  • «Найкраща програма лояльності»
  • «Найкращий депозит»
  • «Найкраща кредитна картка»
  • «Найкраща рекламна кампанія»
Він також був у трійці лідерів у номінаціях «Найкращий Private banking», «Найкраща дебетова картка» і «Найкраще дистанційне обслуговування».
Спільний спецпроєкт
Монобанк та Finance.ua
Проєкт опублікований за фінансової підтримки компанії-партнера, але з урахуванням редакційної політики сайту Finance.ua