Історія Костянтина

30 років, електрик, будівельник, Чернігів.

Костянтин часто в роз'їздах. Частково це пов'язано з роботою. Він - електрик за професією.

Історія Костянтина

30 років, електрик, будівельник, Чернігів.

Костянтин часто в роз'їздах. Частково це пов'язано з роботою. Він - електрик за професією.
Наймається на будівництва за основним профілем, плюс іноді займається оздоблювальними роботами. «Зараз багато людей будуються, і роботу можна знайти в будь-якому місті. Та й я сам люблю зміни. Мені нудно довго сидіти на одному місці», - зізнається він.

Зараз Костянтин живе і трудиться в Одесі. Нещодавно з ним сталася неприємність - він захворів. Знадобилися гроші на лікарню і ліки. Ситуацію посилило ще те, що більшу частину зарплати він вислав батькам, які живуть у Чернігівській області. Собі залишив лише тижневий запас готівки на їжу і бензин для авто. До виплати наступного авансу. У підсумку в бюджеті Костянтина утворилася «діра» величиною близько 4000 гривень. Гроші потрібні були терміново, але взяти їх в новому для нього місті було ніде. Як бути?
Для Костянтина вихід із ситуації був очевидний
Він вирішив взяти онлайн-кредит на карту в одній з мікрофінансових організацій (МФО). «Оформлюю їх не перший раз. Це швидко і зручно. 10-15 хвилин - і гроші на картці. Не потрібно нікуди їхати, витрачати час на дорогу і черги, як це часто буває в банках», - розповідає він.

Але якщо раніше для цього він заходив на сайти конкретних МФО, чию рекламу бачив по телевізору або на транспорті, то в цей раз вирішив просто набрати в пошуковику «кредит онлайн на карту». Однією з перших виявилася посилання на сервіс підбору кредитів від Finance.ua. З його освоєнням проблем не виникло. Вводиш суму і термін кредиту, і отримуєш список тих, хто може його видати і на яких умовах: відсоткова ставка, максимальна сума, термін розгляду. Є посилання на розгорнуту довідку про те, як все оформити. Так набагато швидше підібрати кращий варіант.
«Сподобалося те, що в одному місці зібрані всі відомі фінансові компанії. Все інтуїтивно зрозуміло»
Костянтин
І хоча, на його думку, це недешеві позики, які видаються під високу процентну ставку, але бувають ситуації, коли вони сильно виручають. «Їх невигідно брати для покупки, наприклад, телефону. Вийде дуже дорого. Краще вже з'їздити в банк оформити кредит або кредитну карту там. Але якщо гроші потрібні терміново і на кілька днів - це відмінний варіант вирішення питання », - вважає Костянтин.
Кредит на потрібну суму він оформив. Смог купити всі ліки, які прописав лікар, і благополучно закрив його через тиждень, заплативши 280 гривень відсотків. Хоча, зізнається Костянтин, у нього є і негативний досвід онлайн-кредитування.

Півроку тому він не встиг вчасно погасити позику, взятий в одній з МФО. Після настання розрахункової дати компанія-кредитор давала три дні на погашення боргу без штрафів.
А штрафи у неї драконівські - 3% від суми боргу за кожен день прострочення. Костянтин планував розрахуватися в останній третій день, але трапився форс-мажор - зламалося авто. Він не доїхав до роботи, не зміг отримати розрахунок і поповнити банківську карту щоб вчасно закрити кредит.
У підсумку він зміг заплатити лише на 4-й день, коли йому вже нарахували 1000 гривень штрафу за все 4 дні прострочення. Костянтин поставився до цього філософськи. Засмутився, що називається «на рівному місці» втратив 1000 гривень. Зате, як стверджує сам Костянтин, став більш дисциплінованими.
«Якщо беру кредити, неважливо які: онлайн або в банку, завжди в телефоні ставлю нагадування, яке спрацює за пару днів до дати погашення. Рекомендую всім, реально виручає»
Костянтин
Як вам може допомогти Фінансовий супермаркет Finance.ua?
Вам більше не потрібно ходити по відділеннях або по сайтам банків і МФО, щоб порівнювати пропозиції. Вкажіть скільки грошей вам потрібно, або що хочете від вашої кредитної картки, і наш сервіс знайде найкращі варіанти з десятків пропозицій банків і мікрофінансових компаній. Якщо вам з якихось причин відмовили в видачі кредиту, ми запропонуємо інші варіанти.

Перевіряємо всі тарифи: запитуємо дані безпосередньо у банку або МФО, звіряємо інформацію з сайтом, перевіряємо її в кол-центрах.

Finance.ua стежить за акціями та знижками МФО і банків. Сервіс економить гроші, адже мета Finance.ua - підібрати для вас найвигідніші умови. Якщо акція цікава, ви обов'язково побачите цю пропозицію.

Використовуємо захищені технології передачі даних, а всі сервіси Finance.ua - безкоштовні для користувачів.

Економте час і гроші - вибирайте кращі кредити і кредитні картки прямо на Finance.ua
Чому краще брати кредит через Finance.ua?
Tilda Publishing
Всі пропозиції на ринку
У каталозі зібрані кредитні послуги всіх банків України
Оформлення заявки за 1 хвилину
Вам не доведеться довго заповнювати форми, щоб отримати кредит
Цілодобова підтримка 24/7
Ми готові надати вам допомогу в будь-який час доби
Переваги сервісу
Наш сервіс для вас безкоштовний
Пошук банків здійснюється безкоштовно. Ми не поширюємо ваші дані і заповнення заявки вас нічому не зобов'язує.
Одна заявка в усі банки-партнери відразу
Заповнивши дані у формі, ви отримаєте відповідь спочатку від найвигідніших банків країни.
30 хвилин розглядається заявка
Вам не доведеться довго чекати, протягом півгодини вам подзвонять і запропонують найвигідніші умови.
Безпека
Ми працюємо тільки з перевіреними банками і фінансовими організаціями, у яких є ліцензії на здійснення діяльності по кредиту.Мы работаем только с проверенными банками и финансовыми организациями, у которых есть лицензии на осуществление деятельности по кредиту.
Переваги сервісу
Наш сервіс для вас безкоштовний
Одна заявка в усі банки-партнери відразу
30 хвилин розглядається заявка
Безпека