Історія Назарія

20 років, студент, підприємець, Івано-Франківськ.

Назарій вивчає музичне мистецтво в університеті і паралельно веде свій невеликий бізнес в інтернеті. Він активно користується новими технологіями у всіх сферах життя, в тому числі й у фінансових питаннях.

Історія Назарія

20 років, студент, підприємець, Івано-Франківськ.

Назарій вивчає музичне мистецтво в університеті і паралельно веде свій невеликий бізнес в інтернеті. Він активно користується новими технологіями у всіх сферах життя, в тому числі й у фінансових питаннях.
Свою першу кредитну картку оформив через інтернет. Поки позиками не користується, але не відкидає такої можливості в майбутньому.

Назарій родом з Івано-Франківської області. Грає на фортепіано, вчиться в Інституті мистецтв при Київському університеті імені Бориса Грінченка. Після випуску планує стати викладачем музики.

Паралельно майбутній музикант підробляє, розвиває свій невеликий бізнес з продажу одягу і взуття для дорослих з Китаю. Назарій завів для цих цілей сторінку в соціальній мережі Instagram. Товар замовляє по каталогу через знайомих. І хоча в подальших його кар'єрних планах на першому місці стоїть музика, свій бізнес молодий підприємець планує розвивати і далі.
«Це досить перспективний варіант заробітку, - вважає Назарій. - Правда, йому доводиться приділяти стільки ж часу, як і навчанню».
Для розрахунків з клієнтами йому потрібна була кредитна картка, і на початку 2019 року хлопець оформив її за допомогою сервісу Finance.ua.
«Не думав, що це буде так просто. Картку мені через пару днів безкоштовно доставив кур'єр»
Назарий
Назарій порівняв пропозиції ряду банків. Вибрав для себе карту, яка є безкоштовною в випуск і обслуговування. Своєї кредитної історії у молодої людини поки немає. Це його перша кредитна карта, поки з нульовим лімітом. Звертатися в банк з проханням про його відкритті він не планує, але в майбутньому при необхідності не виключає такої можливості.
Вигідніше, ніж класичні кредити, вважає бізнесмен. Як приклад він наводить кредитний досвід своїх батьків, які кілька разів брали позики на покупку побутової техніки. Вони встигали повернути гроші за 2-3 місяці, але за користування ними потрібно було платити близько 20% річних.
«З моєю карткою кредитом можна безпроцентно користуватися два місяці, скажімо, купувати продукти, - міркує Назарій. - А свої гроші я можу використовувати на інші потреби».
Як вам може допомогти Фінансовий супермаркет Finance.ua?
Вам більше не потрібно ходити по відділеннях або по сайтам банків і МФО, щоб порівнювати пропозиції. Вкажіть скільки грошей вам потрібно, або що хочете від вашої кредитної картки, і наш сервіс знайде найкращі варіанти з десятків пропозицій банків і мікрофінансових компаній. Якщо вам з якихось причин відмовили в видачі кредиту, ми запропонуємо інші варіанти.

Перевіряємо всі тарифи: запитуємо дані безпосередньо у банку або МФО, звіряємо інформацію з сайтом, перевіряємо її в кол-центрах.

Finance.ua стежить за акціями та знижками МФО і банків. Сервіс економить гроші, адже мета Finance.ua - підібрати для вас найвигідніші умови. Якщо акція цікава, ви обов'язково побачите цю пропозицію.

Використовуємо захищені технології передачі даних, а всі сервіси Finance.ua - безкоштовні для користувачів.

Економте час і гроші - вибирайте кращі кредити і кредитні картки прямо на Finance.ua
Чому краще брати кредит через Finance.ua?
Tilda Publishing
Всі пропозиції на ринку
У каталозі зібрані кредитні послуги всіх банків України
Оформлення заявки за 1 хвилину
Вам не доведеться довго заповнювати форми, щоб отримати кредит
Цілодобова підтримка 24/7
Ми готові надати вам допомогу в будь-який час доби
Переваги сервісу
Наш сервіс для вас безкоштовний
Пошук банків здійснюється безкоштовно. Ми не поширюємо ваші дані і заповнення заявки вас нічому не зобов'язує.
Одна заявка в усі банки-партнери відразу
Заповнивши дані у формі, ви отримаєте відповідь спочатку від найвигідніших банків країни.
30 хвилин розглядається заявка
Вам не доведеться довго чекати, протягом півгодини вам подзвонять і запропонують найвигідніші умови.
Безпека
Ми працюємо тільки з перевіреними банками і фінансовими організаціями, у яких є ліцензії на здійснення діяльності по кредиту.Мы работаем только с проверенными банками и финансовыми организациями, у которых есть лицензии на осуществление деятельности по кредиту.
Переваги сервісу
Наш сервіс для вас безкоштовний
Одна заявка в усі банки-партнери відразу
30 хвилин розглядається заявка
Безпека