Історія Олександри

33 роки, офіс-менеджер, Киев.

Кредитними продуктами Олександра періодично користується вже кілька років. Є досвід оформлення споживчих кредитів і користування лімітом на кредитних картках. Віддає перевагу останнім. Особливо зараз, коли їх легко можна оформити через інтернет.
Історія Олександри
33 года, офис-менеджер, Киев.

Кредитними продуктами Олександра періодично користується вже кілька років. Є досвід оформлення споживчих кредитів і користування лімітом на кредитних картках. Віддає перевагу останнім. Особливо зараз, коли їх легко можна оформити через інтернет.

Олександра за освітою землевпорядник, але попрацювати за фахом їй не довелося. Зараз вона - офіс-менеджер в одній з компаній. Розлучена, виховує шестирічного сина. Забезпечувати себе і дитину - досить складне завдання, особливо в столиці, найдорожчому для життя місті в Україні. Час від часу в особистому бюджеті Олександри трапляються «касові розриви», коли потрібно «перехопити» певну суму до зарплати.

Свою першу кредитну картку вона оформила в 2015 році в банку, в якому у її компанії був зарплатний проект. Єдина незручність, за її словами, в процесі оформлення було те, що видачі картки їй довелося чекати два тижні. В іншому ж кредитним пластиком як продуктом вона залишилася задоволеною. З'явилася можливість користуватися позиковими грошима безпроцентно в пільговий період. В основному вона погашала свої позики вчасно, оскільки в разі виходу з нього доводилося платити 42% річних.
«Зарплатня на той момент у мене була не дуже велика, - згадує Олександра, - тому я часто брала 200-500 гривень на щоденні витрати з кредитних грошей і потім із зарплатні сплачувала»
Олександра
Другий її досвід користування позикою виявився не таким зручним. Минулого літа Олександра відвідувала косметолога. Дівчині запропонували зробити досить дорогі послуги вартістю 10 тисяч гривень. Таких грошей у неї на руках не було, і вона вирішила оформити розстрочку через банк, з яким співпрацювала косметологічна компанія.

Оформила вона кредит на один рік під 3% щомісяця. Щомісяця виплачує банку близько 900 гривень.
Покласти гроші на рахунок можна тільки через касу банку в відділенні. Можливості поповнити через банкомат не передбачено.

«Так вийшло, що я живу і працюю не поруч з цим банком, - зізнається Олександра. - І у мене щоразу виникає проблема, коли потрібно йти в банк. Мені доводиться або весь свій обід витрачати на це, або з роботи раніше відпрошуватися. Це дуже незручно».
Кредитні картки набагато вигідніші, переконана Олександра. Свою першу кредитку після закінчення терміну дії вона переоформила на нову. А нещодавно відкрила ще одну. Цього разу в інтернеті, за допомогою сервісу Finance.ua, який їй порадили знайомі. Оформлення багато часу не зайняло. Нову картку з кредитним лімітом в 5000 гривень вона отримала через три дні. Її безкоштовно доставив кур'єр.
«Все зручно, швидко. Ніяких питань і проблем не виникало»
Олександра
Як вам може допомогти Фінансовий супермаркет Finance.ua?
Вам більше не потрібно ходити по відділеннях або по сайтам банків і МФО, щоб порівнювати пропозиції. Вкажіть скільки грошей вам потрібно, або що хочете від вашої кредитної картки, і наш сервіс знайде найкращі варіанти з десятків пропозицій банків і мікрофінансових компаній. Якщо вам з якихось причин відмовили в видачі кредиту, ми запропонуємо інші варіанти.

Перевіряємо всі тарифи: запитуємо дані безпосередньо у банку або МФО, звіряємо інформацію з сайтом, перевіряємо її в кол-центрах.

Finance.ua стежить за акціями та знижками МФО і банків. Сервіс економить гроші, адже мета Finance.ua - підібрати для вас найвигідніші умови. Якщо акція цікава, ви обов'язково побачите цю пропозицію.

Використовуємо захищені технології передачі даних, а всі сервіси Finance.ua - безкоштовні для користувачів.

Економте час і гроші - вибирайте кращі кредити і кредитні картки прямо на Finance.ua
Чому краще брати кредит через Finance.ua?
Tilda Publishing
Всі пропозиції на ринку
У каталозі зібрані кредитні послуги всіх банків України
Оформлення заявки за 1 хвилину
Вам не доведеться довго заповнювати форми, щоб отримати кредит
Цілодобова підтримка 24/7
Ми готові надати вам допомогу в будь-який час доби
Переваги сервісу
Наш сервіс для вас безкоштовний
Пошук банків здійснюється безкоштовно. Ми не поширюємо ваші дані і заповнення заявки вас нічому не зобов'язує.
Одна заявка в усі банки-партнери відразу
Заповнивши дані у формі, ви отримаєте відповідь спочатку від найвигідніших банків країни.
30 хвилин розглядається заявка
Вам не доведеться довго чекати, протягом півгодини вам подзвонять і запропонують найвигідніші умови.
Безпека
Ми працюємо тільки з перевіреними банками і фінансовими організаціями, у яких є ліцензії на здійснення діяльності по кредиту.Мы работаем только с проверенными банками и финансовыми организациями, у которых есть лицензии на осуществление деятельности по кредиту.
Переваги сервісу
Наш сервіс для вас безкоштовний
Одна заявка в усі банки-партнери відразу
30 хвилин розглядається заявка
Безпека