Как начать ЗАРАБАТЫВАТЬ
на госзакупках

Начнем с того, что Прозорро запустилась недавно, но стала большим рынком, который открывает большие возможности. «Прикоснуться» к ним очень просто. Достаточно воспользоваться услугами одной из аккредитованных торговых площадок. На примере Е-тендера пошагово с картинками будет показано, как поучаствовать в торгах, на что обращать внимание.
Ниже текст для примера
Перевірити баланс грошей на картці
Найчастіша причина проблем з онлайн-оплатою - відсутність потрібної суми на картці. Якщо у вас активований смс-банкінг, при недостатній кількості грошей на рахунку прийде смс-повідомлення.

Якщо платіж не проходить, перевірте баланс на картці через інтернет-банк, мобільний банк або зателефонуйте в кол-центр.
Спробувати оплатити замовлення ще раз
Переконайтеся, що дані, які ви вводите, збігаються з даними на картці. Найчастіше помиляються при введенні терміну дії картки та CVV-коду.
З'ясувати, чи можна розплачуватися цією карткою в інтернеті
Не всі картки відкриті для платежів в інтернеті. Щоб дізнатися, чи можна платити в Мережі вашою карткою, зв'яжіться з банком через кол-центр.

Деякі банки зможуть активувати функцію оплати в інтернеті на ваше прохання.
Перевірити встановлені на картці обмеження
Часто банк встановлює місячний або денний ліміт витрат за карткою в інтернеті. Рідше зустрічається ліміт за кількістю транзакцій на день. Також буває, що банк автоматично блокує картку через підозрілі операції у клієнта.

Щоб перевірити, чи є обмеження по вашій картці, вивчіть властивості картки в договорі або через інтернет-банк. Або поспілкуйтеся з представником банку по телефону.
Перевірити правильність введення одноразового пароля
При платежі банк може попросити вас додатково підтвердити операцію. Така технологія допомагає захистити ваш рахунок від шахраїв і називається 3D-secure. Банк надсилає вам смс з кодом, ввівши який, ви підтверджуєте платіж.

Можливо, ви помилилися при введенні коду з смс. Зазвичай код можна ввести ще раз.
Код, що прийшов по смс, має термін дії близько 5 хвилин. Якщо ви не встигли ввести код за цей час, банк його не прийме. Зазвичай в інтерфейсі платіжної системи є посилання для повторного запиту коду.

Якщо смс з кодом не приходить, зателефонуйте співробітникам банку.
Оплатити іншою карткою
Якщо не можна оплатити однією карткою, спробуйте оплатити іншою. Якщо не проходить і оплата іншою карткою, то ймовірний збій на стороні банку або платіжного шлюзу, через який проводиться платіж. У цьому випадку спробуйте повторити оплату згодом.
Вибрати інші способи оплати
Крім пластикових карток, платити в інтернеті можна електронними грошима. Наприклад, платіжна система EasyPay дозволяє завести віртуальний гаманець і поповнити його в особистому кабінеті за допомогою картки або через банківський рахунок. Потім оплачувати товари і послуги можна з цього гаманця, без використання банківської картки.

Мобільний додаток EasyPay

Кредитна картка EasyPayЯкщо ви бажаєте оплачувати комунальні послуги без комісії та ще й отримувати кешбек 0,6% радимо оформити безкоштовну кредитну картку EasyPay.

Їі переваги очевидні:


Безкоштовний випуск та обслуговування
Безкоштовна доставка
Кредитний ліміт до 20 тисяч грн
Пільговий період для погашення кредитних коштів 60 днів
Поповнення без комісії в 8500 терміналах EasyPay
0% комісії за оплату комунальних послуг
0,6% кешбеку на картку за оплату рахунків
Чи готові ви до безпечних платежів
в Інтернеті?
Дізнайтеся в нашому тесті

Читайте також:
БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО